Vinmont, klampiarske práce Lipany

Na mieru Vám zrealizujeme oplechovanie strechy, montáž odkvapov, žľabov a iné klampiarske práce.

Vinmont, klampiarske práce Lipany

Vinmont, ohýbanie na mieru, služby pre domácnosť a priemysel Lipany

Na mieru Vám zrealizujeme oplechovanie strechy, montáž odkvapov, žľabov a iné klampiarske práce.

Adresa: Dubovica 308, 082 71 Lipany
Telefón: +421 (0) 948 779 770
E-mail: info@ohybanie.sk

Ponúkame klampiarske práce všetkého druhu. Na mieru Vám zrealizujeme oplechovanie strechy, montáž odkvapov, žľabov a iné klampiarske práce. Pracujeme výlučne s kvalitnými materiálmi od popredných výrobcov. Pri práci používame najmodernejšie technológie a stroje. Vyrábame rôzne druhy tvaroviek, parapetov, lemoviek, komínov a iných výrobkov vhodných prevažne do exteriérov rodinných domov, bytových komplexov, výrobných a montážnych hál a podobne.

Ponúkame práce ako priemyselné klampiarstvo, vzduchotechnika, priemyselné izolácie. Pri práci používame najmodernejšie technológie a stroje. Sme stabilným partnerom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.