Gľace, cukrárenská výroba Lipany

Naša cukrárenská výroba je zameraná hlavne na výrobu a distribúciu zákuskov a toriet na svadby, plesy, rod. oslavy a pod.

Gľace, cukrárenská výroba Lipany

Gľace, cukráreň, zákusky, koláče, torty Lipany

Naša cukrárenská výroba je zameraná hlavne na výrobu a distribúciu zákuskov a toriet na svadby, plesy, rod. oslavy a pod.

Adresa: Hviezdoslavova 119, 082 71 Lipany
Telefón:051 45 74 329

Cukrárenská výroba Gľace svojim zákazníkom ponúka zákusky a torty domácej výroby podľa tradičných receptov, s použitím kvalitných surovín. Svojim zákazníkom vychádzame vždy v ústrety a snažíme sa splniť ich predstavy. Pečieme na všetky typy príležitostí, ako sú svadby, plesy, narodeniny, rodinné oslavy, firemné akcie, kary, stužkové, promócie atď... Naše výrobky nájdete tiež aj v našej podnikovej predajni Cukráreň Bistro Lipany.

Ponúkame:
- Cukráreň s vlastnou výrobou
- 22 miest na sedenie
- príjemné posedenie
- kvalitná káva,čaj
- čapovaná kofola
- široký výber nealkoholických nápojov
- viac ako 10 ročná tradičná kvalita zákuskov
- rozvoz zákuskov
- pečieme na krstiny, promócie, svadby, plesy, rod. oslavy, rôzné príležitosti a iné ...

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.